Atsauksmes

Šeit būsim priecīgi redzēt jūsu atsauksmes un ierosinājumus!

99 thoughts on “Atsauksmes

 1. Sveicināti, man ir parasti 2 kurjeri kas pārvadā manas vai brāļa paciņas Līvis un Miks, nekad nav bijušas problēmas ļoti uzticami un laipni cilvēki.

  Tagad meklēju pārvadātāju uz Latviju kas varētu izpalīdzēt ar ļoti svarīgas paciņas piegādi 30 kgs (dzimšanas dienas dāvana tētim ) šodien vai rīt izbraukšana vēlākais trešdienas vakars.

 2. Gribam pateikt lielu PALDIES Varim Līberim par nogādāto mopsīti uz Skitiju.Esam ļoti pateicīgi.

 3. Mums patīk Aldonis, vairākus gadus ved paciņas no Skotijas uz Cēsim,un vienmēr atved .Nekad paciņas nebija pazudušas.

 4. Nu ir ta ka Jusu reklametie parvadataji parkapj visu dzivnieku aizsardzibas likumus un tur dzivniekus 30 stundas bez partikas bez gaisa savos busos kad pasi tai pat laika sez uz klaja un liksmo!!!Personigi redzeju 5 soferus no Jusu izslavetiem.Ka var piedavat labu servisu ja tu dzivniekus vienkarsi spidzini kad tai pasa laika uz kuga ir iespeja panemt kajiti kas ir domata speciali dzivniekiem.masinas nr.KV-5816 .Bija kopa 5 soferi kuri brauca ar atseviskiem busiem bet tuseja uz kuga visis kopa .Un domaju,ka visi zinaja ka vienam no viniem ir kaki masina!

  1. Nevienam no Labivedam pārvadātājiem nav piederējis buss ar šādu numuru kā arī nav ticis izmantots pārvadājumiem. Tātad jūs runājiet par kādu citu pārvadātāju un būtu jauki, ja nejauktu.
   Ar Klaipēda- Ķīle prāmi braucu arī es un esmu vedis dzīvniekus, bet tie vienmēr ir bijuši līdzi kajītē. Tā kā paši labprāt uzzinātu par jūsu minētā gadījuma pārvadātāju! Pieļauju, ka kāds no klientiem noteikti zin, kurš pārvadātājs tas ir!

 5. Meklējam šoferus kas varētu atvest nākamnedēļ 8 bungu komplektus no dažādām Anglijas vietām. ASAP.

 6. 9 gadu laikā esmu sutijusi gandrīz tikai ar Miku.Pāris reizes tikai ar citiem pārvadātājiem ,un šinīs pāris reizēs vienmēr esmu bijusi ļoti vīlusies. Viennozīmīgi Miks ir vislabākais pārvadātājs. Novēlu viņam izturību un visu to labāko.

 7. Sveiki! Interesē labs pārvadātājs! Vēlamies nokļūt no LV uz UK (DT10) janvāra sākumā! Mēs 2 cilvēki + klēpju suns + pundurtrusis!

 8. Viss lielakais paldies Vadim Graumanim kas centas palidzet ar savaksanu pec vilsanas no. Citu parvadataju puses. Sis parvadatajs ir cilveks kas nepievils.

 9. Liels paldies Mikum kubuliņam par ātru piegādi!Vienmēr var paļauties uz piegādes laiku.Lai veicas !Paldies!

 10. Labdien!

  Meklējam kurjeru-pārvadātāju, kurš būtu gatavs nogādāt kaķīti no Latvijas līdz Skotijai (Edinbourgh).
  Sākot no 1.decembra.

  Paldies

 11. Nu nekadas labais iespaids par tiem parvadatajiem nebij
  Divreiz saskaros vini itka ja puslidz ok
  Bet otri nu galigi garam, Lubauto

 12. Labdien visiem.
  Vēlos jūs informēt miļie cilvēķi .
  Ka Raivis Staņislavsķis atdod sūtījumus citiem pārvadātajiem un pats nevēd .
  Tas nav profisionali
  Atbilde:
  Dažreiz pārvadātāji praktizē sūtījumu nodošanu viens otram, bet tas parasti nerada nekādus sarežģījumus. Ja tomēr tā ir gadījies, tad primāri sazinieties ar to cilvēku, kuram pieteicāt sūtījumu un noteikti, ka problēma tiks atrisināta.

 13. Parvadataji kuriem var uzticeties? Tiesam? RAIVIS STANISLAVSKIS, loti NEprofesionals, vispar nesaprotu ka var ta izrikoties. Pienem sutijumu 3 nedelas ieprieks, solitaja diena neierodas, nepazino ari ,ka nebus, peec nezinu cik iszinu nosutisanas man atnak zina,ka nebus solitaja diena bet pec divam dienam. Nav ne atvainosanas , ne kaa, labi, nevajag jau arii, ja bus pec divam dienam, tad ok, gaidisu, solita diena atkal klat un zinas nav, meginu sazinaties, tieku ignoreta. Es esmu tik loti vilusies, loti , loti skumji ,ka ta. Es tacu rakstiju,ka busu konkretaja datuma Latvija un, ka man vajadzes so sutijumu lidz konkretajam datumam. tad kapec ir japiekrit un jasaka, ka vedis? Ok saprotu, ka nu nevienmer viss iet pec plana, bet kapec ar klientu nevar sazinaties??????????

  1. Labdien, Sabīne!
   Mēģināšu noskaidrot situāciju un sniegt konkrētāķu atbildi uz radušos situāciju.

  2. Lubauto ta ir arprata firmina
   Tur talu no ktkadam elementaram pieklajibam vispar

 14. Antons Šelševics – kurjers, kurš nepilda savu solījumu. Sazinājos laicīgi, sarunājām, ka manu paciņu paņems konkrētā dienā. Gaidīju visu vakaru, arī naktī miegs saraustīts, galvenais, lai dzirdu, ka zvanīs, bet nekā – klusums. Kad nākošā dienā zvanīju, zvanu noraidīja un saņēmu automātisku sms – ”Esmu aizņemts, atsūtiet sms.” Atbilstoši rīkojos, bet atbildi nesagaidīju. Zvanīju vēlāk, bet tas pats.
  Tā problēma jau nav tas, ka nepaņēma sūtījumu, bet gan cilvēciskais faktors. Ja kas mainās, labrāt vēlētos tikt informēta. Laicīgi jau meklētu citu kurjeru, bet te es pazaudēju dažus iespējamos kurjerus, kuri brauca ap šo datumu tikai tādēļ, ka gaidīju konkrēto personu.
  Nekad nebiju izmantojusi šī cilvēka pakalpojums, un nekad arī vairāk neizmantošu! Solījumi ir jāpilda!

  1. Sveiki, Ivita!
   labivedam pārvadātājiem nav ne mazākā sakara ar augstāk minēto Antonu!
   Tāpēc te ir atlasīti pārvadātāji ar ilgadēju pieredzi un teicamām atsauksmēm.

 15. Labdien,
  Meklejam parvadataju kurs varetu nogadat suni (labradoru) no Skotijas vai maximali tuvà distance no Skotijas robezas (varam aizgàdàt lidz Anglijai, bet saprstiga distance) lidz Latvijai, bez pavadona, visi nepieciesamie dokumenti/potes/pase utt noformeti, velamais datums ap vai pec 28/4

  Paldies

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *